Kasyn Online

Historia Kasyna Internetowego

XVII w to wiek gdy zrodziły się pierwsze gry hazardowe. Ruletka, poker i dużo innych gier karcianych, które opierały się na prawdopodobieństwie – dostarczając dużo zabawy, trochę adrenaliny. Obecnie gry hazardowe utożsamia się nie tylko z adrenaliną i pieniędzmi, lecz i z kasynami internetowymi. 

Pierwsze kasyna utworzono w XVIII wieku w Europie, a dokładniej we Francji. W 1842 r w Księstwie Monako zaczęła działać pierwsza europejska wersja ruletki, która zgromadziła rzeszę majętnych graczy. Nurt kasynowy przemieścił się szybko na inne kontynenty – głównie do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, gdzie do dzisiaj działa ogromna ilość kasyn. Przykładem może posłużyć tu słynne Las Vegas – miasto na pustyni, będące światową stolicą hazardu. Jednak tradycyjne kasyna tracą ostatnio na rzecz kasyna online.

Otwarcie kasyn internetowych

2000 r to czas stworzenia pierwszych kasyn internetowych, które zainteresowały internautów. Wraz z udoskonalaniem się Internetu zrodziły się udogodnienia, jakie ze świata wirtualnego zostały przeniesione do rzeczywistego. Obecnie to świat online narzuca zasady. Tak samo wygląda to w hazardzie – kasyna internetowe oferują wygodę i dużo więcej możliwości, niż kasyna tradycyjne.

Dlaczego warto bawić się w kasynach internetowych:

– Wygoda – możemy usiąść w wygodnym domowym fotelu i gramy w pokera czy ruletkę.

– Dostępność – nie bacząc na swoją lokalizację z kasyna online może korzystać każdy kto ma dostęp do internetu. To duża zaleta dla nas Polaków, jako że w Polsce nie ma dużej ilości kasyn (prawo skutecznie zabrania tworzenia nowych kasyn). Jest to też wspaniały sposób dla osób zamieszkujących w niewielkich miejscowościach które mają daleko do większych miejscowości z kasynami.

– Więcej gier – prawda jest taka że polskie kasyna nie są na czołowym miejscu pod kątem ilości gier. Prawda jest taka że w zwykłym kasynie możemy pograć w Black Jack’a, ruletkę czy automaty, lecz jest tam ich niewielka ilość.

– Nie ma ograniczeń finansowych a także szybkie przeprowadzenie transakcji – dzięki ogromnej ilości metod wpłat nie musimy dysponować dużymi środkami w gotówce. Wystarczy jeden przelew z konta, by móc grać w kasynie online.

– Bonusy i oferty specjalne –tradycyjne kasyna nie uznają bonusów czy darmowych spinów. Kasyna online stosują za to często, zapraszają graczy, podwajają ich wpłaty, dają specjalne bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *